Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Zachęcamy do przekazania 1%. Całość wydatkowana jest na przedsięwzięcia dla mieszkańców Grodźca.
  Więcej ...
 • 2 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 5 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...

Wokół Jeziora Turawskiego

12 lipca wybraliśmy się na przejażdżkę wokół Jezior Turawskich. Większości z nas trasa była znana, jednak jazda na rowerze pozwala zawsze dostrzec coś nowego i ciekawego.

Z takim przekonaniem wyjechaliśmy z Grodźca, kierując się na Dylaki i Turawę. Z Turawy pojechaliśmy w stronę Szczedrzyka, zatrzymując się po drodze w jednym z ośrodków, gdzie zjedliśmy lody i zaspokoili pragnienie. Zauważyliśmy również, że nad jeziora wrócili wczasowicze, woda jest już czysta i można kąpać się do woli. Po dłuższym odpoczynku ruszyliśmy w dalszą trasę. Jechało się naprawdę przyjemnie, słońce i wiaterek towarzyszyły nam przez całą drogę. Około godziny osiemnastej dotarliśmy do Grodźca. Łącznie przejechaliśmy 47 km, w rajdzie wzięło udział 14 cyklistów.

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec