Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Zachęcamy do przekazania 1%. Całość wydatkowana jest na przedsięwzięcia dla mieszkańców Grodźca.
  Więcej ...
 • 2 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 5 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...

Jubileusz 60-lecia kapłaństwa księdza prałata Edmunda Cisaka

            19 czerwca 2015r. odbył się w Opolu jubileusz długoletniego proboszcza grodzieckiej parafii księdza prałata Edmunda Cisaka. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej odprawianej w kaplicy Domu Księdza Emeryta. Podczas mszy kazanie wygłosił ksiądz biskup Jan Bagiński, który między innymi przedstawił dokonania księdza Jubilata.

Za największe z nich uznał: długoletnią posługę kapłańską w Grodźcu, podczas której udało się księdzu E. Cisakowi sprowadzić do Grodźca wyposażenie kościoła w Biłce Szlacheckiej, doprowadzić do koronacji obrazu Matki Boskiej oraz wybudować Kalwarię Sybiraków, zorganizowanie i kierowanie pieszą pielgrzymką z Opola do Częstochowy oraz wieloletnie sprawowanie urzędu Krajowego Kapelana Związku Sybiraków. Po mszy ksiądz prałat Edmund Cisak został odznaczony przez Zarząd Główny Związku Sybiraków. Na mszy obecni byli wychowankowie Jubilata, księża, którzy wyszli z grodzieckiej parafii, zespół Grodziec oraz delegacja
z Grodźca.

            Po mszy odbyło się spotkanie, podczas którego składano życzenia Jubilatowi i odśpiewano Sto lat. Oprawę muzyczną mszy świętej oraz spotkania zapewnił zespół Grodziec.

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec