Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Zachęcamy do przekazania 1%. Całość wydatkowana jest na przedsięwzięcia dla mieszkańców Grodźca.
  Więcej ...
 • 2 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 5 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...

Mikołaj w Grodźcu

Zgodnie z tradycją 6 grudnia 2010r. przyjechał do dzieci w Grodźcu Święty Mikołaj. Zaprosiło go Stowarzyszenie Nasz Grodziec. Święty ubrany był w szaty biskupie, na głowie miał infułę a w ręku pastorał. Długa broda prawie całkiem zakrywała mu twarz, spoza niej dojrzeć można było jedynie uśmiechnięte usta i oczy, spoglądające na dzieci zza okularów.

Podobnie jak w roku ubiegłym przywiezione ze sobą prezenty Święty Mikołaj rozdawał dzieciom w Kuźni. W rozdawaniu paczek pomagały mu trzy Aniołki. Spotkanie rozpoczęło się o g. 18.00. Licznie zgromadzone dzieci, które tego dnia przybyły do Kuźni wraz z rodzicami, różnie reagowały na pojawienie się Świętego. Niektóre bardzo się cieszyły, chętnie mówiły wierszyki i śpiewały piosenki, inne bały się podejść, by odebrać paczkę. Na szczęście Święty Mikołaj w takiej sytuacji dawał paczki rodzicom, a ci przekazywali je dalej. O g. 19 Święty Mikołaj musiał już nas opuścić i udać się do dzieci z innej miejscowości. Za pomoc w przygotowaniu imprezy Stowarzyszenie Nasz Grodziec składa serdecznie podziękowania Dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, Barbarze Katolik, Krzysztofowi Adamcowi, Katarzynie Pastuch, Monice Stawczyk oraz Jakubowi Sitnikowi.

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec