Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Całość przekazanej kwoty wydawana jest na zajęcia i wydarzenia realizowane w Grodźcu
  Więcej ...
 • 2 11 Listopada

  Po raz 102 dzień 11 listopada obchodzony jest w Polsce jako Święto Niepodległości. Ten dzień szczególny zawsze był radosny towarzyszyły mu huczne imprezy, defilady, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, biegaliśmy w różnych biegach, uczestniczyliśmy w koncertach i wielu innych wydarzeniach, słowem było podniośle, doniośle i uroczyście.
  Więcej ...
 • 3 Rajd

  Od dawna wiadomo było, że w tym roku Sekcja Rowerowa Cyklista, działająca przy Stowarzyszeniu Nasz Grodziec, będzie jeździć po Polesiu, rozpoczynając rajd w Brześciu na Białorusi, a kończąc w Lubomlu na Ukrainie. Wszystko było przygotowane, lecz koronawirus pokrzyżował plany. Wydawało się nawet, że zorganizowanie jakiegokolwiek rajdu nie będzie możliwe. A jednak się udało, naprędce wyznaczona trasa na Podlasiu spodobała się członkom sekcji rowerowej.
  Więcej ...
 • 4 Jubileusz

  W niedzielę, 23 sierpnia 2020r. w kościele parafialnym w Grodźcu odbyły się uroczystości jubileuszowe ks. prałata Edmunda Cisaka, wieloletniego Proboszcza Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha, Honorowego Obywatela Gminy Ozimek, Krajowego Kapelana Sybiraków.
  Więcej ...
 • 5 Spotkanie w Bibliotece

  W niedzielne popołudnie, 5 lipca 2020r. grodziecka biblioteka była miejscem wyjątkowego spotkania. Miejscowa bibliotekarka Iwona Chętnicka jako organizator i gospodarz spotkania, wspierana przez tłumacza panią Magdalenę Lapshin z Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej, gościła w placówce panów Güntera Mally i Hansa Mally z Norymbergii, którzy przybyli, aby spotkać się z reprezentantami lokalnej społeczności: sołtysem - panem Zdzisławem Adamskim oraz prezesem Stowarzyszenia Nasz Grodziec - panią Heleną Gruszką i jej zastępcą - panem Janem Karpa.
  Więcej ...

Ferie zimowe

Ponad 30 dzieci z Grodźca wzięło udział w organizowanych przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec feriach zimowych. Zajęcia odbywały się od 21 do 25 lutego 2011r. w godz. 9.00-14.00. Prowadziły je Irena Karpa, Katarzyna Wąsik i Anna Pastuch.

Poniedziałek uczestnicy spędzili w Grodźcu biorąc udział w zabawach w Kuźni oraz w różnorakich zawodach sportowych w sali gimnastycznej PSP. We wtorek wszyscy udali się do Domu Kultury w Ozimku, gdzie mogli obejrzeć film pt. Ryś i spółka, natomiast w środę dzięki uprzejmości właścicieli kręgielni Relax (http://www.e-undernet.nazwa.pl/relax/) dzieci spędziły dwie godziny w Myśłinie, grając w kręgle oraz w inne gry dostępne na terenie obiektu. Następnego dnia odbył się bal karnawałowy, na bal przybyli m. in. Zorro, lekarka, kilka księżniczek i dwaj policjanci. Zabawa najpierw odbywała się w sali gimnastycznej PSP, a później przeniosła się  do Kuźni. W ostatni dzień ferii dzieci pojechały do Olesna na basen. Oprócz pływania można było skorzystać ze 106 metrowej zjeżdżalni z efektami świetlnymi i dźwiękowymi oraz z jacuzzi.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc właścicielom kręgielni Relax w Myślinie, pani Barbarze Katolik - dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Dorocie Kowalczyk - dyrektor Gminnego Zakładu Oświaty oraz pani Helenie Gruszce - dyrektor Domu Kultury w Ozimku.

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2021 Nasz Grodziec