Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Wpływy z 1% z ostatnich lat.
  Więcej ...
 • 2 8 Marca

  "Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów."
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie członków

  Jeszcze w świątecznej scenerii w piątkowy wieczór (10 stycznia) miało miejsce w "Kuźni" noworoczne spotkanie członków Stowarzyszenia "Nasz Grodziec". Spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia w roku ubiegłym, wspomnieniem najdłużej działających członków Stowarzyszenia podziękowaniem za owocną współpracę a także złożeniem życzeń na 2020r.
  Więcej ...
 • 4 Spotkanie opłatkowe

  Tradycyjnie już 22 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowali w świetlicy wiejskiej doroczne spotkanie dla najstarszych, samotnych osób mieszkających w naszej wsi. Zawsze o Nich pamiętamy, to Oni przekazali nam tradycje i zwyczaje przywiezione z Kresów. Często czerpiemy wiedzę z ich doświadczeń i życiowej mądrości, toteż z wielką radością czekamy zawsze na naszych zacnych Gości.
  Więcej ...
 • 5 Mikołaj

  Tradycyjnie już w piątkowe popołudnie świetlica w Grodźcu zapełniła się najmłodszymi milusińskimi. Dzieci z wypiekami na twarzy wyczekiwały mając wątpliwości nie ma śniegu, czy dojedzie ? Wiadomo że jest dobry, że przywozi prezenty …..słowem budzi emocje.
  Więcej ...

XVII Jesienne Targi Sztuki Ludowej. Targi Pszczelarskie

16 października 2011r. odbyło się kolejne, trzecie już, przedstawienie Wesela kresowego. Tym razem zaproszono nas na Targi Pszczelarskie do Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu-Bierkowicach. Przedstawienie zgromadziło sporą liczbę widzów i budziło żywe emocje.

Niezawodne (jak zwykle) panie z zespołów Grodziec i Jutrzenka przygotowały potrzebne potrawy. Był korowaj, były pierogi i hołubci, nie zabrakło też kapusty i studzininy. Jedzenia było tyle, że można było poczęstować nim także publiczność. Kolejny raz wszystko przebiegło dobrze i może się tylko cieszyć, że mieliśmy możliwość zaprezentowania naszego przedstawienia szerszej publiczności.

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2020 Nasz Grodziec