Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Całość przekazanej kwoty wydawana jest na zajęcia i wydarzenia realizowane w Grodźcu
  Więcej ...
 • 2 11 Listopada

  Po raz 102 dzień 11 listopada obchodzony jest w Polsce jako Święto Niepodległości. Ten dzień szczególny zawsze był radosny towarzyszyły mu huczne imprezy, defilady, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, biegaliśmy w różnych biegach, uczestniczyliśmy w koncertach i wielu innych wydarzeniach, słowem było podniośle, doniośle i uroczyście.
  Więcej ...
 • 3 Rajd

  Od dawna wiadomo było, że w tym roku Sekcja Rowerowa Cyklista, działająca przy Stowarzyszeniu Nasz Grodziec, będzie jeździć po Polesiu, rozpoczynając rajd w Brześciu na Białorusi, a kończąc w Lubomlu na Ukrainie. Wszystko było przygotowane, lecz koronawirus pokrzyżował plany. Wydawało się nawet, że zorganizowanie jakiegokolwiek rajdu nie będzie możliwe. A jednak się udało, naprędce wyznaczona trasa na Podlasiu spodobała się członkom sekcji rowerowej.
  Więcej ...
 • 4 Jubileusz

  W niedzielę, 23 sierpnia 2020r. w kościele parafialnym w Grodźcu odbyły się uroczystości jubileuszowe ks. prałata Edmunda Cisaka, wieloletniego Proboszcza Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha, Honorowego Obywatela Gminy Ozimek, Krajowego Kapelana Sybiraków.
  Więcej ...
 • 5 Spotkanie w Bibliotece

  W niedzielne popołudnie, 5 lipca 2020r. grodziecka biblioteka była miejscem wyjątkowego spotkania. Miejscowa bibliotekarka Iwona Chętnicka jako organizator i gospodarz spotkania, wspierana przez tłumacza panią Magdalenę Lapshin z Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej, gościła w placówce panów Güntera Mally i Hansa Mally z Norymbergii, którzy przybyli, aby spotkać się z reprezentantami lokalnej społeczności: sołtysem - panem Zdzisławem Adamskim oraz prezesem Stowarzyszenia Nasz Grodziec - panią Heleną Gruszką i jej zastępcą - panem Janem Karpa.
  Więcej ...

Dzień dziecka w Aquaparku

W sobotę 2 czerwca 29-osobowa grupa dzieci i młodzieży z Grodźca  świętowała  Dzień Dziecka we wrocławskim parku wodnym.  Wyjazd  zorganizowało Stowarzyszenie ?Nasz Grodziec?. Już przed 8 rano wszyscy byli gotowi na wodne szaleństwo.

Dwugodzinna podróż do Wrocławia upłynęła w mgnieniu oka i już kilka minut po 10 zaczęła się zabawa w wodzie. Byliśmy pod wrażeniem atrakcji, które czekały na nas . Hulanki na basenie zaczęliśmy od kąpieli w falach, które skąpały nielicznych jeszcze suchych uczestników zabawy. W następnej kolejności przyszedł czas na zjeżdżalnie, z których największym powodzeniem cieszyła się ? skocznia Małysza?. Widok spływających z zawrotna szybkością chłopców, przyprawiał o drżenie serca nie tylko opiekunki wycieczki, ale i innych bawiących się w tym dniu na basenie. Była  też zabawa w ?leniwej rzece?, basenach na zewnątrz, dyskoteka w wodzie dla najmłodszych  i  szereg innych przyciągających jak magnes atrakcji. Trzygodzinny pobyt we wrocławskim aquaparku  wykorzystaliśmy maksymalnie i nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu!

Anna Henne

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania paniom: Annie Henne, Grażynie Krzyś i Iwonie Czichos.

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2021 Nasz Grodziec