Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Wpływy z 1% z ostatnich lat.
  Więcej ...
 • 2 8 Marca

  "Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów."
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie członków

  Jeszcze w świątecznej scenerii w piątkowy wieczór (10 stycznia) miało miejsce w "Kuźni" noworoczne spotkanie członków Stowarzyszenia "Nasz Grodziec". Spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia w roku ubiegłym, wspomnieniem najdłużej działających członków Stowarzyszenia podziękowaniem za owocną współpracę a także złożeniem życzeń na 2020r.
  Więcej ...
 • 4 Spotkanie opłatkowe

  Tradycyjnie już 22 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowali w świetlicy wiejskiej doroczne spotkanie dla najstarszych, samotnych osób mieszkających w naszej wsi. Zawsze o Nich pamiętamy, to Oni przekazali nam tradycje i zwyczaje przywiezione z Kresów. Często czerpiemy wiedzę z ich doświadczeń i życiowej mądrości, toteż z wielką radością czekamy zawsze na naszych zacnych Gości.
  Więcej ...
 • 5 Mikołaj

  Tradycyjnie już w piątkowe popołudnie świetlica w Grodźcu zapełniła się najmłodszymi milusińskimi. Dzieci z wypiekami na twarzy wyczekiwały mając wątpliwości nie ma śniegu, czy dojedzie ? Wiadomo że jest dobry, że przywozi prezenty …..słowem budzi emocje.
  Więcej ...

Spotkanie opłatkowe

Niezwykle udane było tegoroczne spotkanie opłatkowe dla osób samotnych i seniorów, które zorganizowali wspólnie sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Stowarzyszenie "Nasz Grodziec".

Przybyłych gości, wśród których byli: burmistrz Ozimka Marek Korniak, ksiądz proboszcz Zdzisław Banaś, radni Rady Miejskiej Jan Grabowski, Jan Karpa i Krzysztof Kleszcz, przewodnicząca parafialnego Caritasu Teresa Kałamarz oraz redaktor WO Janusz Dziuban, przywitał sołtys Grodźca Zdzisław Adamski. Następnie ks. Zdzisław Banaś poświęcił opłatki i złożył wszystkim życzenia. Świąteczne i noworoczne życzenia złożył przybyłym mieszkańcom Grodźca także burmistrz Marek Korniak. Przy ładnie ustrojonych stołach zasiadło naprawdę sporo osób, był czas na łamienie się opłatkiem i życzenia, na zjedzenie ryby i wspólne kolędowanie. W tym roku kolędy i pastorałki wykonywał zespół Jutrzenka. Organizatorzy składają podziękowania za pomoc w przygotowaniu imprezy dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Barbarze Katolik.

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2020 Nasz Grodziec