Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Wpływy z 1% z ostatnich lat.
  Więcej ...
 • 2 Spotkanie członków

  Jeszcze w świątecznej scenerii w piątkowy wieczór (10 stycznia) miało miejsce w "Kuźni" noworoczne spotkanie członków Stowarzyszenia "Nasz Grodziec". Spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia w roku ubiegłym, wspomnieniem najdłużej działających członków Stowarzyszenia podziękowaniem za owocną współpracę a także złożeniem życzeń na 2020r.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  Tradycyjnie już 22 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowali w świetlicy wiejskiej doroczne spotkanie dla najstarszych, samotnych osób mieszkających w naszej wsi. Zawsze o Nich pamiętamy, to Oni przekazali nam tradycje i zwyczaje przywiezione z Kresów. Często czerpiemy wiedzę z ich doświadczeń i życiowej mądrości, toteż z wielką radością czekamy zawsze na naszych zacnych Gości.
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Tradycyjnie już w piątkowe popołudnie świetlica w Grodźcu zapełniła się najmłodszymi milusińskimi. Dzieci z wypiekami na twarzy wyczekiwały mając wątpliwości nie ma śniegu, czy dojedzie ? Wiadomo że jest dobry, że przywozi prezenty …..słowem budzi emocje.
  Więcej ...
 • 5 Turniej w Kota

  Po raz dziewiąty w sobotnie popołudnie dawna „Kuźnia” w Grodźcu będąca siedzibą Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” zapełniła się pasjonatami gry w „Kota”, która od wielu pokoleń emocjonuje jej uczestników.
  Więcej ...

Turniej tenisa stołowego

Dwunastu zawodników wzięło udział w turnieju tenisa stołowego, zorganizowanym 20 kwietnia przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.  W pierwszym etapie zawody rozgrywano w dwóch sześcioosobowych grupach metodą każdy z każdym. W grupie pierwszej zwyciężył Patryk Kwik przed Józefem Soszką, zaś w grupie drugiej Jarosław Mielnik przed Piotrem Masłowskim.

W półfinałach spotkali się Patryk Kwik z Piotrem Masłowskim oraz Józef Soszka z Jarosławem Mielnikiem. Zwycięscy półfinałowych meczów, Patryk Kwik i Jarosław Mielnik zagrali o pierwsze miejsce, zaś Józef Soszka i Piotr Masłowski walczyli o trzecie. Ostatecznie, pierwsze miejsce zdobył Patryk Kwik, wyprzedzając Jarosława Mielnika, Piotra Masłowskiego i Józefa Soszkę. Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Pomysłodawcą zawodów i sędzią głównym był Mariusz Cisiński.

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2020 Nasz Grodziec