Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Wpływy z 1% z ostatnich lat.
  Więcej ...
 • 2 8 Marca

  "Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów."
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie członków

  Jeszcze w świątecznej scenerii w piątkowy wieczór (10 stycznia) miało miejsce w "Kuźni" noworoczne spotkanie członków Stowarzyszenia "Nasz Grodziec". Spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia w roku ubiegłym, wspomnieniem najdłużej działających członków Stowarzyszenia podziękowaniem za owocną współpracę a także złożeniem życzeń na 2020r.
  Więcej ...
 • 4 Spotkanie opłatkowe

  Tradycyjnie już 22 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowali w świetlicy wiejskiej doroczne spotkanie dla najstarszych, samotnych osób mieszkających w naszej wsi. Zawsze o Nich pamiętamy, to Oni przekazali nam tradycje i zwyczaje przywiezione z Kresów. Często czerpiemy wiedzę z ich doświadczeń i życiowej mądrości, toteż z wielką radością czekamy zawsze na naszych zacnych Gości.
  Więcej ...
 • 5 Mikołaj

  Tradycyjnie już w piątkowe popołudnie świetlica w Grodźcu zapełniła się najmłodszymi milusińskimi. Dzieci z wypiekami na twarzy wyczekiwały mając wątpliwości nie ma śniegu, czy dojedzie ? Wiadomo że jest dobry, że przywozi prezenty …..słowem budzi emocje.
  Więcej ...

Spotkanie opłatkowe

W świątecznej atmosferze przebiegało spotkanie opłatkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane 15 grudnia przez sołtysa wraz z Radą Sołecką i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”. W spotkaniu wzięło udział około stu mieszkańców Grodźca.

Życzenia zebranym złożyli sołtys Grodźca Zdzisław Adamski i burmistrz Ozimka Marek Korniak. O działalności parafialnego Caritasu opowiadała Teresa Kałamarz. Podczas spotkania pastorałki i kolędy śpiewał zespół Grodziec.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy Dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Barbarze Katolik oraz państwu Bernadecie i Mariuszowi Gierłachom, właścicielom firmy „Mini Bar”.

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2020 Nasz Grodziec