Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 2 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 3 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...
 • 4 Rajd po Ukrainie

  W dniach 21 lipca – 3 sierpnia Stowarzyszenie “Nasz Grodziec” zorganizowało kolejny rajd rowerowy, pod nazwą Szlakiem kresowych twierdz. Jego trasa wiodła po obecnych terenach Ukrainy. W rajdzie wzięło udział 11 osób: Ania, Bartek, Basia, Krzysiek, Łucja, Marysia, Mirek, Rysiek, Teresa, Tomek, Zdzichu, ekipa prawie taka sama, jak rok temu na Białorusi. Poniżej przedstawiamy relację z trasy rajdu.
  Więcej ...
 • 5 VII Opolskie Spotkania Kresowe

  W dniach 23-24 czerwca odbyły się VII Opolskie Spotkania Kresowe zorganizowane wspólnie przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec oraz Sołtysa Grodźca i Radę Sołecką. Imprezę dofinansowaną przez UGiM w Ozimku, objął patronatem Wojewoda Opolski Adrian Czubak, patronat medialny sprawowały Radio Opole oraz Tygodnik Ziemi Opolskiej.
  Więcej ...

Dzień dziecka

1 czerwca 2014 trzydziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z Grodźca świętowała, już po raz kolejny, Dzień Dziecka w „Aquaparku” we Wrocławiu. Wyjazd zorganizowało Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”. O godzinie 1100 rozpoczęła się nasza dwugodzinna podróż do Wrocławia. Dzieci z ogromnym zniecierpliwieniem oczekiwały jej końca.

O godzinie 1300 byliśmy już na miejscu, a za kilka minut rozpoczęło się wodne szaleństwo całej grupy. Liczne atrakcje parku wodnego szybko znalazły swoich zwolenników. Dzieci chętnie kąpały się w basenie z falami, płynęły „Leniwą Rzeką” – jej nurt zabiera śmiałków na zewnątrz i później z powrotem do budynku, zjeżdżały na różnych zjeżdżalniach – które nie raz przyprawiały o zawrót głowy. Ci, którzy chcieli się zrelaksować i  odprężyć, korzystali z jacuzzi z bąbelkami.

Różne zabawy i konkursy, organizowane na jednym z basenów, przyciągały wielu chętnych. Jedną zabawę – przeciąganie liny – wygrała czteroosobowa drużyna naszych dzieci. W nagrodę otrzymały mnóstwo naklejek i cukierków.

Trzygodzinny pobyt w „Aquaparku” dostarczył wszystkim wielu wrażeń i emocji. Odliczamy czas do kolejnego wyjazdu.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania burmistrzowi Ozimka, Markowi Korniakowi, paniom Annie Henne i Emilii Zając oraz panu Markowi Krysie.

                                                                                                          Emilia Zając

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2018 Nasz Grodziec