Dzień Seniora

            26 kwietnia sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zaprosili seniorów z Grodźca na spotkanie w świetlicy wiejskiej Pawilon. Na spotkaniu obecni byli burmistrz Ozimka Jan Labus, radny powiatowy Jan Karpa, szefowa Caritas w Grodźcu Teresa Kałamarz oraz przewodniczący RM Ozimka Krzysztof Kleszcz.

           Spotkanie rozpoczął sołtys Grodźca, Zdzisław Adamski, który powitał przybyłych seniorów i złożył im życzenia wszelkiej pomyślności. Po nim głos zabrał burmistrz Ozimka Jan Labus, który m. in. podziękował organizatorom spotkania za docenienie najstarszych mieszkańców Grodźca i zorganizowanie spotkania.

W dalszej części spotkania seniorzy przejęli inicjatywę i sami decydowali o przebiegu spotkania. Rozpoczęły się wspomnienia, opowiadanie dowcipów i śpiewanie piosenek znanych z młodości. Głos zabierali m. in. Józef Wojdyła i Czesław Kaczmarek.

Zespół Grodziec zapewnił oprawę muzyczną spotkania, śpiewane przez członków zespołu piosenki podejmowała cała sala. Za rok spotkamy się znów, oby w tym samym składzie.