Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Zachęcamy do przekazania 1%. Całość wydatkowana jest na przedsięwzięcia dla mieszkańców Grodźca.
  Więcej ...
 • 2 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 5 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...

 Turniej siatkówki plażowej

Pięć godzin trwała rywalizacja w trzecim turnieju siatkówki plażowej zorganizowanym 15 sierpnia wspólnie przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec i Zatokę Bajka. Tym razem oprócz zawodników z Grodźca i Ozimka byli też gracze z Dobrodzienia i Zawadzkiego.

W sumie w zawodach wzięło udział jedenaście drużyn dwuosobowych podzielonych na trzy grupy. Dwie spośród nich tworzyły drużyny męskie, w trzeciej grupie były drużyny mieszane i tu rywalizacja zakończyła się na fazie grupowej, zwyciężyła drużyna z Zawadzkiego (Joanna Podwińska-Kolibaba i Bartłomiej Podwiński). Z grupy pierwszej i drugiej do półfinałów weszły po dwie najlepsze drużyny. Ostatecznie miejsce trzecie ex aequo zdobyły drużyny Pawła Szyszki i Tomasza Juszczyszyna z Ozimka oraz Jarosława Stupińskiego i Bernarda Kopery z Dobrodzienia. Drugie miejsce zajęła ekipa z Zawadzkiego (Piotr Bożek i Paweł Pawusz) zaś zwycięzcą została drużyna Fabiana i Denisa Sówków z Dobrodzienia. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, natomiast zwycięzcy dyplomy i puchary. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Piotr Bąk iIzabela Bartodziej.

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec