Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...
 • 2 Rajd po Ukrainie

  W dniach 21 lipca – 3 sierpnia Stowarzyszenie “Nasz Grodziec” zorganizowało kolejny rajd rowerowy, pod nazwą Szlakiem kresowych twierdz. Jego trasa wiodła po obecnych terenach Ukrainy. W rajdzie wzięło udział 11 osób: Ania, Bartek, Basia, Krzysiek, Łucja, Marysia, Mirek, Rysiek, Teresa, Tomek, Zdzichu, ekipa prawie taka sama, jak rok temu na Białorusi. Poniżej przedstawiamy relację z trasy rajdu.
  Więcej ...
 • 3 VII Opolskie Spotkania Kresowe

  W dniach 23-24 czerwca odbyły się VII Opolskie Spotkania Kresowe zorganizowane wspólnie przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec oraz Sołtysa Grodźca i Radę Sołecką. Imprezę dofinansowaną przez UGiM w Ozimku, objął patronatem Wojewoda Opolski Adrian Czubak, patronat medialny sprawowały Radio Opole oraz Tygodnik Ziemi Opolskiej.
  Więcej ...
 • 4 Honorowy Obywatel

  9 czerwca 2018 r. wieloletni kapelan Sybiraków ksiądz prałat Edmund Cisak, został Honorowym Obywatelem Gminy Ozimek, gdzie przez długie lata był proboszczem w parafii grodziec. Tytuł przyznała mu Rada Miejska na uroczystej
  Więcej ...
 • 5 Turniej tenisa

  Na nowym stole tenisowym rozgrywano VI Turniej tenisa stołowego, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”. Stół, a w zasadzie dwa stoły zostały zakupione z funduszu sołeckiego przez sołtysa Grodźca, Zdzisława Adamskiego. Jeden z nich trafił do PSP w Grodźcu, a drugi stać będzie w Kuźni.
  Więcej ...

 Turniej siatkówki plażowej

Pięć godzin trwała rywalizacja w trzecim turnieju siatkówki plażowej zorganizowanym 15 sierpnia wspólnie przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec i Zatokę Bajka. Tym razem oprócz zawodników z Grodźca i Ozimka byli też gracze z Dobrodzienia i Zawadzkiego.

W sumie w zawodach wzięło udział jedenaście drużyn dwuosobowych podzielonych na trzy grupy. Dwie spośród nich tworzyły drużyny męskie, w trzeciej grupie były drużyny mieszane i tu rywalizacja zakończyła się na fazie grupowej, zwyciężyła drużyna z Zawadzkiego (Joanna Podwińska-Kolibaba i Bartłomiej Podwiński). Z grupy pierwszej i drugiej do półfinałów weszły po dwie najlepsze drużyny. Ostatecznie miejsce trzecie ex aequo zdobyły drużyny Pawła Szyszki i Tomasza Juszczyszyna z Ozimka oraz Jarosława Stupińskiego i Bernarda Kopery z Dobrodzienia. Drugie miejsce zajęła ekipa z Zawadzkiego (Piotr Bożek i Paweł Pawusz) zaś zwycięzcą została drużyna Fabiana i Denisa Sówków z Dobrodzienia. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, natomiast zwycięzcy dyplomy i puchary. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Piotr Bąk iIzabela Bartodziej.

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2018 Nasz Grodziec