Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Wpływy z 1% z ostatnich lat.
  Więcej ...
 • 2 Spotkanie członków

  Jeszcze w świątecznej scenerii w piątkowy wieczór (10 stycznia) miało miejsce w "Kuźni" noworoczne spotkanie członków Stowarzyszenia "Nasz Grodziec". Spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia w roku ubiegłym, wspomnieniem najdłużej działających członków Stowarzyszenia podziękowaniem za owocną współpracę a także złożeniem życzeń na 2020r.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  Tradycyjnie już 22 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowali w świetlicy wiejskiej doroczne spotkanie dla najstarszych, samotnych osób mieszkających w naszej wsi. Zawsze o Nich pamiętamy, to Oni przekazali nam tradycje i zwyczaje przywiezione z Kresów. Często czerpiemy wiedzę z ich doświadczeń i życiowej mądrości, toteż z wielką radością czekamy zawsze na naszych zacnych Gości.
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Tradycyjnie już w piątkowe popołudnie świetlica w Grodźcu zapełniła się najmłodszymi milusińskimi. Dzieci z wypiekami na twarzy wyczekiwały mając wątpliwości nie ma śniegu, czy dojedzie ? Wiadomo że jest dobry, że przywozi prezenty …..słowem budzi emocje.
  Więcej ...
 • 5 Turniej w Kota

  Po raz dziewiąty w sobotnie popołudnie dawna „Kuźnia” w Grodźcu będąca siedzibą Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” zapełniła się pasjonatami gry w „Kota”, która od wielu pokoleń emocjonuje jej uczestników.
  Więcej ...

 Turniej siatkówki plażowej

Pięć godzin trwała rywalizacja w trzecim turnieju siatkówki plażowej zorganizowanym 15 sierpnia wspólnie przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec i Zatokę Bajka. Tym razem oprócz zawodników z Grodźca i Ozimka byli też gracze z Dobrodzienia i Zawadzkiego.

W sumie w zawodach wzięło udział jedenaście drużyn dwuosobowych podzielonych na trzy grupy. Dwie spośród nich tworzyły drużyny męskie, w trzeciej grupie były drużyny mieszane i tu rywalizacja zakończyła się na fazie grupowej, zwyciężyła drużyna z Zawadzkiego (Joanna Podwińska-Kolibaba i Bartłomiej Podwiński). Z grupy pierwszej i drugiej do półfinałów weszły po dwie najlepsze drużyny. Ostatecznie miejsce trzecie ex aequo zdobyły drużyny Pawła Szyszki i Tomasza Juszczyszyna z Ozimka oraz Jarosława Stupińskiego i Bernarda Kopery z Dobrodzienia. Drugie miejsce zajęła ekipa z Zawadzkiego (Piotr Bożek i Paweł Pawusz) zaś zwycięzcą została drużyna Fabiana i Denisa Sówków z Dobrodzienia. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, natomiast zwycięzcy dyplomy i puchary. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Piotr Bąk iIzabela Bartodziej.

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2020 Nasz Grodziec