Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Wpływy z 1% z ostatnich lat.
  Więcej ...
 • 2 8 Marca

  "Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów."
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie członków

  Jeszcze w świątecznej scenerii w piątkowy wieczór (10 stycznia) miało miejsce w "Kuźni" noworoczne spotkanie członków Stowarzyszenia "Nasz Grodziec". Spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia w roku ubiegłym, wspomnieniem najdłużej działających członków Stowarzyszenia podziękowaniem za owocną współpracę a także złożeniem życzeń na 2020r.
  Więcej ...
 • 4 Spotkanie opłatkowe

  Tradycyjnie już 22 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowali w świetlicy wiejskiej doroczne spotkanie dla najstarszych, samotnych osób mieszkających w naszej wsi. Zawsze o Nich pamiętamy, to Oni przekazali nam tradycje i zwyczaje przywiezione z Kresów. Często czerpiemy wiedzę z ich doświadczeń i życiowej mądrości, toteż z wielką radością czekamy zawsze na naszych zacnych Gości.
  Więcej ...
 • 5 Mikołaj

  Tradycyjnie już w piątkowe popołudnie świetlica w Grodźcu zapełniła się najmłodszymi milusińskimi. Dzieci z wypiekami na twarzy wyczekiwały mając wątpliwości nie ma śniegu, czy dojedzie ? Wiadomo że jest dobry, że przywozi prezenty …..słowem budzi emocje.
  Więcej ...

Turniej tenisa stołowego

Cztery godziny trwały zmagania w turnieju tenisa stołowego, zorganizowanym 9 kwietnia przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W pierwszym etapie zawody rozgrywano w dwóch grupach metodą każdy z każdym.

W grupie pierwszej najlepsi okazali się Mariusz Pazdan i Mariusz Wróbel, zaś w grupie drugiej Tomasz Wiśniewski i Piotr Masłowski (po dogrywce z Łukaszem Filozofem).

W półfinałach spotkali się Tomasz Wiśniewski i Mariusz Wróbel oraz Piotr Masłowski z Mariuszem Pazdanem. Zwycięscy półfinałowych meczów, Tomasz Wiśniewski i Piotr Masłowski, zagrali o pierwsze miejsce, zaś Mariusz Wróbel i Mariusz Pazdan walczyli o trzecie. Ostatecznie, pierwsze miejsce zdobył Tomasz Wiśniewski, wyprzedzając Piotra Małowskiego, Mariusza Wróbla i Mariusza Pazdana. Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turniej tenisa organizowany był po raz czwarty, wzięło w nim udział piętnastu zawodników. Sędzią głównym zawodów był Arkadiusz Chętnicki, pomagali mu Zdzisław Adamski i Jan Karpa.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania burmistrzowi Ozimka panu Janowi Labusowi za wsparcie finansowe imprezy, dyrektor PSP w Grodźcu pani Dorocie Mrozek za nieodpłatne udostępnienie sali oraz panu Mateuszowi Soszce za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2020 Nasz Grodziec