Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Dzień Seniora

  Z okazji Dnia Seniora 19 maja, w niedzielne popołudnie, z inicjatywy Sołtysa, Rady Sołeckiej oraz Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” odbyło się w świetlicy wiejskiej uroczyste spotkanie najstarszych mieszkańców Grodźca. Ten świąteczny dzień i spotkanie jest niezmiennie okazją do wspomnień tych co odeszli do minionych lat dzieciństwa i młodości po lata współczesne.
  Więcej ...
 • 2 Wyjazd do Lądka Zdroju

  26 kwietnia wyruszyliśmy, my, czyli jedenastu rowerzystów z Sekcji Rowerowej Cyklista, działającej przy Stowarzyszeniu „Nasz Grodziec” do Lądka-Zdroju, gdzie mieliśmy poćwiczyć jazdę rowerem w górach. Tak specyficzny trening został zorganizowany z myślą o letnim wyjeździe rowerowym do Rumunii. Zatrzymaliśmy się w hotelu Trojan, który już pierwszego wieczoru zaproponował nam wieczorną potańcówkę. Nie trzeba dodawać, że chętnie skorzystaliśmy z okazji do zabawy.
  Więcej ...
 • 3 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 4 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 5 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...

Turniej tenisa stołowego

Cztery godziny trwały zmagania w turnieju tenisa stołowego, zorganizowanym 9 kwietnia przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W pierwszym etapie zawody rozgrywano w dwóch grupach metodą każdy z każdym.

W grupie pierwszej najlepsi okazali się Mariusz Pazdan i Mariusz Wróbel, zaś w grupie drugiej Tomasz Wiśniewski i Piotr Masłowski (po dogrywce z Łukaszem Filozofem).

W półfinałach spotkali się Tomasz Wiśniewski i Mariusz Wróbel oraz Piotr Masłowski z Mariuszem Pazdanem. Zwycięscy półfinałowych meczów, Tomasz Wiśniewski i Piotr Masłowski, zagrali o pierwsze miejsce, zaś Mariusz Wróbel i Mariusz Pazdan walczyli o trzecie. Ostatecznie, pierwsze miejsce zdobył Tomasz Wiśniewski, wyprzedzając Piotra Małowskiego, Mariusza Wróbla i Mariusza Pazdana. Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turniej tenisa organizowany był po raz czwarty, wzięło w nim udział piętnastu zawodników. Sędzią głównym zawodów był Arkadiusz Chętnicki, pomagali mu Zdzisław Adamski i Jan Karpa.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania burmistrzowi Ozimka panu Janowi Labusowi za wsparcie finansowe imprezy, dyrektor PSP w Grodźcu pani Dorocie Mrozek za nieodpłatne udostępnienie sali oraz panu Mateuszowi Soszce za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec