Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Całość przekazanej kwoty wydawana jest na zajęcia i wydarzenia realizowane w Grodźcu
  Więcej ...
 • 2 11 Listopada

  Po raz 102 dzień 11 listopada obchodzony jest w Polsce jako Święto Niepodległości. Ten dzień szczególny zawsze był radosny towarzyszyły mu huczne imprezy, defilady, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, biegaliśmy w różnych biegach, uczestniczyliśmy w koncertach i wielu innych wydarzeniach, słowem było podniośle, doniośle i uroczyście.
  Więcej ...
 • 3 Rajd

  Od dawna wiadomo było, że w tym roku Sekcja Rowerowa Cyklista, działająca przy Stowarzyszeniu Nasz Grodziec, będzie jeździć po Polesiu, rozpoczynając rajd w Brześciu na Białorusi, a kończąc w Lubomlu na Ukrainie. Wszystko było przygotowane, lecz koronawirus pokrzyżował plany. Wydawało się nawet, że zorganizowanie jakiegokolwiek rajdu nie będzie możliwe. A jednak się udało, naprędce wyznaczona trasa na Podlasiu spodobała się członkom sekcji rowerowej.
  Więcej ...
 • 4 Jubileusz

  W niedzielę, 23 sierpnia 2020r. w kościele parafialnym w Grodźcu odbyły się uroczystości jubileuszowe ks. prałata Edmunda Cisaka, wieloletniego Proboszcza Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha, Honorowego Obywatela Gminy Ozimek, Krajowego Kapelana Sybiraków.
  Więcej ...
 • 5 Spotkanie w Bibliotece

  W niedzielne popołudnie, 5 lipca 2020r. grodziecka biblioteka była miejscem wyjątkowego spotkania. Miejscowa bibliotekarka Iwona Chętnicka jako organizator i gospodarz spotkania, wspierana przez tłumacza panią Magdalenę Lapshin z Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej, gościła w placówce panów Güntera Mally i Hansa Mally z Norymbergii, którzy przybyli, aby spotkać się z reprezentantami lokalnej społeczności: sołtysem - panem Zdzisławem Adamskim oraz prezesem Stowarzyszenia Nasz Grodziec - panią Heleną Gruszką i jej zastępcą - panem Janem Karpa.
  Więcej ...

Dzierżawa „Klasztoru”

            1 marca 2017 r. Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” podpisało z Rzymskokatolicką Parafią Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha w Grodźcu umowę dzierżawy budynku byłego klasztoru. Dawny klasztor stoi od kilku lat pusty i niszczeje. Chcemy uratować ten budynek.

Twój 1% pomoże w remoncie „klasztoru„ w Grodźcu

 

Szanowni Państwo!

Przekazując w tym roku 1% podatku Stowarzyszeniu Nasz Grodziec wspieracie remont budynku byłego klasztoru w Grodźcu.

Klasztor wymaga pilnego remontu, w budynku min. przecieka dach, jeśli go nie naprawimy, pozostaną z niego ruiny. Koszt tych prac jest ogromny, dlatego liczy się każda pomoc.

Wszystkich, którym sercu bliski jest stan budynku klasztoru, zachęcamy do przekazania 1% podatku dla naszego stowarzyszenia

Pieniądze może przekazać każdy, zarówno osoba pracująca, jak i emeryt/ rencista. Liczy się każda złotówka.

W jaki sposób przekazać 1% podatku?


Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać nazwę: Stowarzyszenie Nasz Grodziec"
oraz numer KRS: 0000235175 z dopiskiem Remont budynku klasztoru w Grodźcu (jeśli nie wiesz, jak wypełnić zeznanie podatkowe, przynieś PIT do Kuźni - pomożemy)

Wierzymy w to, że zechcecie pomóc. Klasztor może jeszcze długo służyć naszej społeczności.

Za okazaną pomoc dziękujemy!
Prosimy także o rozpowszechnienie tej informacji wśród znajomych!

 

Copyright 2021 Nasz Grodziec