Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Wpływy z 1% z ostatnich lat.
  Więcej ...
 • 2 Spotkanie członków

  Jeszcze w świątecznej scenerii w piątkowy wieczór (10 stycznia) miało miejsce w "Kuźni" noworoczne spotkanie członków Stowarzyszenia "Nasz Grodziec". Spotkanie było okazją do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia w roku ubiegłym, wspomnieniem najdłużej działających członków Stowarzyszenia podziękowaniem za owocną współpracę a także złożeniem życzeń na 2020r.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  Tradycyjnie już 22 grudnia Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” zorganizowali w świetlicy wiejskiej doroczne spotkanie dla najstarszych, samotnych osób mieszkających w naszej wsi. Zawsze o Nich pamiętamy, to Oni przekazali nam tradycje i zwyczaje przywiezione z Kresów. Często czerpiemy wiedzę z ich doświadczeń i życiowej mądrości, toteż z wielką radością czekamy zawsze na naszych zacnych Gości.
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Tradycyjnie już w piątkowe popołudnie świetlica w Grodźcu zapełniła się najmłodszymi milusińskimi. Dzieci z wypiekami na twarzy wyczekiwały mając wątpliwości nie ma śniegu, czy dojedzie ? Wiadomo że jest dobry, że przywozi prezenty …..słowem budzi emocje.
  Więcej ...
 • 5 Turniej w Kota

  Po raz dziewiąty w sobotnie popołudnie dawna „Kuźnia” w Grodźcu będąca siedzibą Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” zapełniła się pasjonatami gry w „Kota”, która od wielu pokoleń emocjonuje jej uczestników.
  Więcej ...

            Wigilia dla samotnych

             17 grudnia odbyło się w Pawilonie spotkanie opłatkowe dla osób starszych i samotnych. Organizatorami spotkania byli Sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.

            Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych przez sołtysa Zdzisława Adamskiego, następnie życzenia samotnym i starszym mieszkańcom naszej wsi złożył burmistrz Ozimka, Jan Labus. Po życzeniach ksiądz proboszcz Zdzisław Banaś poświęcił opłatki i nastąpił czas na wzajemne składanie sobie życzeń. Pod koniec spotkania przewodnicząca parafialnego Caritasu Teresa Kałamarz powiedziała kilka słów na temat pracy zespołu, którym kieruje. Przez całe spotkanie można było słuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Grodziec. W spotkaniu opłatkowym wzięło udział kilkudziesięciu mieszkańców Grodźca.

            Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Barbarze Katolik za pomoc w przygotowaniu spotkania.

Copyright 2020 Nasz Grodziec