Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Zachęcamy do przekazania 1%. Całość wydatkowana jest na przedsięwzięcia dla mieszkańców Grodźca.
  Więcej ...
 • 2 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 5 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...

Zebranie  wiejskie

16 marca 2015r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze sołectwa Grodziec.  Na wstępie prowadzący zebranie z ramienia UGiM w Ozimku Marcin Widera powitał przybyłych gości: burmistrza Ozimka Jana Labusa, zastępcę  Jarosława Witę, sekretarz Gminy Barbarę Durkalec, przewodniczącego RM Krzysztofa Kleszcza oraz radnego powiatowego Jana Karpę.

Następnie ustępujący sołtys, Zdzisław Adamski, przedstawił sprawozdanie z pracy Rady Sołeckiej i swojej. Po sprawozdaniu rozpoczęły się wybory sołtysa i Rady Sołeckiej. Na sołtysa zgłoszono kandydaturę Zdzisława Adamskiego, który w głosowaniu tajnym uzyskał 95 głosów i tym samym został powtórnie sołtysem Grodźca. Następnie odbyły się wybory do Rady Sołeckiej. W wyniku głosowania w jej skład weszli: Józef Adamski, Alicja Bogusz, Jan Kałamarz, Teresa Mielnik, Andrzej Stawczyk, Grażyna Szałapska, Marian Wojdyła. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja skrutacyjna w składzie: Barbara Durkalec, Ryszard Olearczyk, Katarzyna Pastuch.

Po wyborach odbyła się dyskusja na tematy bieżące. Mieszkańcy mówili o sprawach uciążliwych, takich, które wymagają rozwiązania. Poruszono m. in. sprawę wysokich opłat za ścieki
i niewłaściwego zachowania urzędnika PGKiM wobec mieszkańców, częstego braku prądu w naszej miejscowości, czy nieefektywnej działalności spółki wodnej. Na pytania odpowiadali burmistrzowie,
a także  przewodniczący spółki wodnej, Jan Grabowski.

Po zakończeniu zebrania odbyło się spotkanie nowej Rady Sołeckiej, podczas którego wybrano Przewodniczącą RS, została nią Alicja Bogusz.

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec