Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Zachęcamy do przekazania 1%. Całość wydatkowana jest na przedsięwzięcia dla mieszkańców Grodźca.
  Więcej ...
 • 2 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 5 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...

Jasełka i kiermasz świąteczny w PSP Grodziec

            Wielu mieszkańców przyszło w niedzielę, 13 grudnia 2015r. do PSP w Grodźcu, by zobaczyć jasełka w wykonaniu uczniów szkoły i kupić coś na kiermaszu świątecznym przygotowanym przez Radę Rodziców. Wszystkich przybyłych i zaproszonych gości powitała dyrektor szkoły Dorota Mrozek wraz z przewodniczącą Rady Rodziców Małgorzatą Pastuch.

Następnie głos zabrał burmistrz Ozimka Jan Labus, życząc wszystkim wesołych świąt i sukcesów w nadchodzącym roku. Kolejnym punktem programu były jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły, przygotowane pod kierunkiem katechetki Emilii Smolnik. Z jasełek widzowie mogli dowiedzieć się, dlaczego święta Bożego Narodzenia są ważne oraz dlaczego warto pielęgnować świąteczne tradycje. Po przedstawieniu, które licznie zgromadzona publiczność nagrodziła brawami, rozpoczęło się wspólne kolędowanie. Na kiermaszu można było kupić najróżniejsze świąteczne ozdoby, były bombki, choinki, szopki. Jasełka i kiermasz świąteczny organizowane po raz drugi przez PSP w Grodźcu były udane, oby na stałe weszły do naszego kalendarza imprez.

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec