Stowarzyszenie Nasz Grodziec
Tel.+48 775464029
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 1%

  Zachęcamy do przekazania 1%. Całość wydatkowana jest na przedsięwzięcia dla mieszkańców Grodźca.
  Więcej ...
 • 2 Dzień Kobiet

  W piątkowy wieczór świetlica wiejska w Grodźcu zgromadziła panie licznie przybyłe na świąteczne spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
  Więcej ...
 • 3 Spotkanie opłatkowe

  W niedzielne popołudnie 16 grudnia spotkali się w świetlicy wiejskiej najstarsi a często również samotni mieszkańcy Grodźca. Tradycyjnie już od wielu lat spotkanie organizowane jest przez Sołtysa, Radę Sołecką i Stowarzyszenie Nasz Grodziec".
  Więcej ...
 • 4 Mikołaj

  Z wielką niecierpliwością oczekiwali najmłodsi mieszkańcy Grodźca zapowiadanego wcześniej w świetlicy wiejskiej Gościa. Organizatorzy zapowiadali, że już się zbliża ...słowem; emocje rosły.
  Więcej ...
 • 5 Półkolonie

  Koniec wakacji to dla najmłodszych mieszkańców Grodźca okazja do wzięcia udziału w półkoloniach organizowanych w Kuźni przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec. W tym roku z możliwości tej skorzystało trzydzieścioro dzieci, które pod opieką pań Iwony Konieczo i Marzeny Leżak spędziły aktywnie dwa ostatnie tygodnie wakacji.
  Więcej ...

Informacja

30 maja 2016r. grupa  stu mieszkańców Grodźca zwróciła się do burmistrza Ozimka Jana Labusa z prośbą o zamontowanie progów zwalniających na ul. Częstochowskiej II oraz o naprawę mostków drewnianych (zob. pismo). 30 czerwca mieszkańcy otrzymali odpowiedź, w której burmistrz zapewnił, że zwrócił się do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z pytaniem o możliwość remontu mostów drewnianych przez Białkę i do policji w Ozimku o monitorowanie ruchu na ul. Częstochowskiej II (zob. pismo).

Podczas ostatniego posiedzenia Komisji Oświaty, Sportu i Polityki Społecznej spytałem, czy sprawa miała swój dalszy ciąg. Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego Gminy i Ochrony Środowiska ZRG, pan Andrzej Wolny poinformował mnie, że policja z Ozimka potwierdziła potrzebę montażu  progów zwalniających na ul Częstochowskiej II i od przyszłego tygodnia rozpocznie się ich montaż. Wyboru miejsc na progi zwalniające dokonała kilka lat temu komisja w składzie: Damian Lewandowski – pracownik UGiM w Ozimku, Zdzisław Adamski – sołtys Grodźca oraz Jan Karpa i Krzysztof Kleszcz – ówcześni radni RM w Ozimku.

GDDKiA nie odpowiedziała jeszcze na pytanie o możliwość remontu mostków.

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2019 Nasz Grodziec