Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Kulinarne dziedzictwo

  W niedzielne popołudnie siedziba Stowarzyszenia „Nasz Grodziec”, popularna „Kuźnia” wypełniła się „po brzegi” mieszkańcami Grodźca i zaproszonymi gośćmi. Okazją do spotkania była promocja II uzupełnionego wydania „Kuchni mojej babci.
  Więcej ...
 • 2 Drugi rajd

  Podobnie jak dwa lata temu, znowu przed rajdem w Rumunii pojechaliśmy do Lądka-Zdroju, by spróbować swoich sił w terenie górzystym. 25 czerwca w piątek wieczorem zameldowaliśmy się w hotelu, a następnego dnia rano ruszyliśmy w trasę. Nie było łatwo.
  Więcej ...
 • 3 Pierwszy rajd

  Później niż zwykle (z powodu pandemii), bo dopiero 8 maja Sekcja Rowerowa Cyklista rozpoczęła nowy sezon. Jeziora Turawskie, tradycyjnie zresztą, stały się naszym pierwszym celem. Wyruszyliśmy z ul. Leśnej w stronę Ozimka, gdzie dołączyły do nas kolejne osoby.
  Więcej ...
 • 4 Wizyta w Zapałczarni

  24 czerwca br, na zaproszenie Prezesa Zapałczarni w Częstochowie naszego ziomka - Eugeniusza Kałamarza – delegacja w składzie: Helena Gruszka – prezes Stowarzyszenia Nasz Grodziec, Zdzisław Adamski – sołtys Grodźca oraz dr Krzysztof Kleszcz – radny Rady Miejskiej w Ozimku miała okazję zobaczyć nową ekspozycję pt. „Zapałczarnia w Częstochowie – Historia – Teraźniejszość – Perspektywy”
  Więcej ...
 • 5 Joga

  W czerwcu br - po długiej przerwie - zostały wznowione zajęcia z jogi organizowane niezmiennie w Szkole Podstawowej a prowadzone z powodzeniem przez panią Halinę Oster. Jeżeli po wakacjach zachowane będą bezpieczne warunki , to wznowione zostaną dalsze zajęcia. Zapraszamy chętnych mieszkańców Grodźca do skorzystania z tej jakże atrakcyjnej formy aktywności fizycznej. Dbajmy o swoje zdrowie, zapraszamy.
  Więcej ...

         Zarząd Stowarzyszenia Nasz Grodziec uprzejmie informuje, iż od dnia 8 czerwca br (wtorek) po długiej przerwie, spowodowanej pandemią, wznawia swoją działalność Kuźnia. Kuźnia będzie czynna jak wcześniej od wtorku do piątku w godzinach od 17.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy !  

       Zapraszamy również chętnych do udziału w zajęciach sekcji JOGI, które obywać się będą w środy o godz. 18.30. Na zajęcia zapraszamy tradycyjnie do sali gimnastycznej tutejszej Szkoły Podstawowej. Zapraszamy zarówno dotychczasowych pasjonatów jak i nowych chętnych, naprawdę warto skorzystać dla zdrowia z tak atrakcyjnej oferty.

                                                                  

                                                                                              Helena Gruszka

                                                                                   Prezes Stowarzyszenia

                                                                                          Nasz Grodziec

           Nasi Partnerzy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2021 Nasz Grodziec