Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Drodzy mieszkańcy Grodźca! Pamiętacie, jak niedawno informowaliśmy Was o realizacji projektu grantowego pt. ,, Opracowanie koncepcji - ,,Wieś przyszłości’’ Smart Village?
Podczas Opolskich Dni Kresowych w Grodźcu, które odbęda się w dniach 16-17. 09.2023 r. będziecie mieli możliwość wypełnienia anonimowych ankiet mającym na celu rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań naszej
społeczności. Wasza opinia jest bardzo cenna.
Chcemy dowiedzieć się, co sprawia, że nasza społeczność kwitnie, a także gdzie możemy wprowadzić zmiany, aby stworzyć jeszcze lepsze warunki dla wszystkich mieszkańców.
Wasze odpowiedzi pomogą nam lepiej dostosować inicjatywy i projekty, tak aby odpowiadały na realne potrzeby mieszkańców. Zebrane
opinie będą podstawą do zbudowania Koncepcji Smart Wsi (strategii rozwoju naszego sołectwa), nad którą intensywnie pracujemy.

           Nasi Partnerzy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895