Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Szanowni Mieszkańcy,

Zapraszamy do udziału w naszym badaniu mającym na celu rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań naszej społeczności. Wasza opinia jest bardzo cenna dla dalszego rozwoju wsi Grodziec,
a niniejsza ankieta została stworzona po to aby zrozumieć, w jaki sposób możemy poprawić jakości życia w sołectwie. Chcemy dowiedzieć się, co sprawia, że nasza społeczność kwitnie, a także gdzie możemy wprowadzić zmiany, aby stworzyć jeszcze lepsze warunki dla wszystkich mieszkańców.
Co ważne, Wasze odpowiedzi pomogą nam lepiej dostosować inicjatywy i projekty, tak aby odpowiadały na realne potrzeby mieszkańców. Zebrane opinie będą podstawą do zbudowania Koncepcji Smart Wsi Grodziec(strategii rozwoju naszego sołectwa), nad którą intensywnie pracujemy.

 Dziękujemy z góry za poświęcony czas i zaangażowanie w ten proces. Wasze opinie naprawdę się liczą, a ich wpływ przyczyni się do tworzenia lepszego otoczenia dla nas wszystkich.

Zarząd Stowarzyszenia "Nasz Grodziec"

              ankieta online dostępna pod linkiem:         https://forms.gle/ZDiBfzeAN3GAJLyu6

 

Na Wasze ankiety online czekamy do czekamy do 19.10.2023 r

 

stopka

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.   Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

           Nasi Partnerzy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895