Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 2 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 3 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...
 • 4 Kulinarne dziedzictwo

  W niedzielne popołudnie siedziba Stowarzyszenia „Nasz Grodziec”, popularna „Kuźnia” wypełniła się „po brzegi” mieszkańcami Grodźca i zaproszonymi gośćmi. Okazją do spotkania była promocja II uzupełnionego wydania „Kuchni mojej babci.
  Więcej ...
 • 5 Drugi rajd

  Podobnie jak dwa lata temu, znowu przed rajdem w Rumunii pojechaliśmy do Lądka-Zdroju, by spróbować swoich sił w terenie górzystym. 25 czerwca w piątek wieczorem zameldowaliśmy się w hotelu, a następnego dnia rano ruszyliśmy w trasę. Nie było łatwo.
  Więcej ...

PIERWSZY RAJD

W dniu 29 lipca 2012r. o godz. 14.00 rozpoczął się rajd inaugurujący powstanie Sekcji Rowerowej Cyklista przy Stowarzyszeniu Nasz Grodziec. Na miejsce zbiórki zgłosiło się 6 uczestników z rowerami (4 osoby z Grodźca i 2 z Ozimka) oraz jedna członkini sekcji pojazdem mechanicznym (chwilowa niedyspozycja zdrowotna) by wesprzeć duchowo uczestników.

Trasa rajdu wiodła z Grodźca przez Antoniów, gdzie miała miejsce mała ?kraksa? i najmłodsza uczestniczka musiała zakończyć rajd z powodu trwałej awarii roweru. Później trasa przebiegała bez ?niespodzianek? przez Dylaki, Rzędów, ośrodki od strony Antoninka, Rybaczówkę, gdzie zaplanowano krótkie odpoczynki, następnie elektrownia i Kotórz Wielki. Tu zaplanowano dłuższy odpoczynek i wymianę wrażeń przy grillu. Po zasłużonym odpoczynku, posileni i z uśmiechem na twarzach udaliśmy się przez Szczedrzyk, Jedlice  i Antoniów do domów. Pomimo obaw i nieciekawej prognozy pogoda dopisała wyjątkowo. Wszyscy może trochę zmęczeni, jak przystało na pierwszy rajd ? trasa liczyła ponad 40 km, ale w dobrych humorach zakończyli go z postanowieniem udziału w następnych wyjazdach.

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2021 Nasz Grodziec