Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Rajd do Kamienia Śląskiego

             Mieliśmy wielkie szczęście, że podczas trasy nie zmokliśmy ani razu. Prognozy pogody nie wróżyły niczego dobrego i niebo było pokryte chmurami, a jednak się udało. Lekki deszczyk złapał nas w Ozimku, lecz zdążyliśmy się przed nim schronić, a gdy tylko skończyło padać ruszyliśmy szybkim tempem, mijając po drodze Daniec, Raszową, Utratę i Otmice.

W Kamieniu Śląskim, siedząc na zadaszonym tarasie wsłuchiwaliśmy się w monotonny odgłos deszczu. Padało akurat tak długo, by spokojnie wypić kawę i zjeść lody. Można było też oczywiście zwiedzić zabytkowe obiekty znajdujące się w dawnej siedzibie Odrowążów, m. In. zespół pałacowy i folwarczny, park krajobrazowy wokół pałacu. Uczestnicy rajdu, którzy brali udział w wyprawie na Ukrainę przypominali także, że Jacek Odrowąż założył również klasztor w Podkamieniu, w którym byliśmy w 2010 r. Około siedemnastej deszcz przestał padać i mogliśmy wyruszyć w drogę powrotną. Tym razem jechaliśmy, znowu bardzo szybko, przez Tarnów Opolski. Około 18.30 byliśmy w Grodźcu, i znowu mieliśmy szczęście, tuż po przyjeździe zaczęło padać. Następny wyjazd planujemy 20 września w okolice Góry św. Anny.

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895