Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 11 Listopada

  Po raz 102 dzień 11 listopada obchodzony jest w Polsce jako Święto Niepodległości. Ten dzień szczególny zawsze był radosny towarzyszyły mu huczne imprezy, defilady, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, biegaliśmy w różnych biegach, uczestniczyliśmy w koncertach i wielu innych wydarzeniach, słowem było podniośle, doniośle i uroczyście.
  Więcej ...
 • 2 Rajd

  Od dawna wiadomo było, że w tym roku Sekcja Rowerowa Cyklista, działająca przy Stowarzyszeniu Nasz Grodziec, będzie jeździć po Polesiu, rozpoczynając rajd w Brześciu na Białorusi, a kończąc w Lubomlu na Ukrainie. Wszystko było przygotowane, lecz koronawirus pokrzyżował plany. Wydawało się nawet, że zorganizowanie jakiegokolwiek rajdu nie będzie możliwe. A jednak się udało, naprędce wyznaczona trasa na Podlasiu spodobała się członkom sekcji rowerowej.
  Więcej ...
 • 3 http://www.grodziec.eu/parafia/wydarzenia/400-jubileusz

  W niedzielę, 23 sierpnia 2020r. w kościele parafialnym w Grodźcu odbyły się uroczystości jubileuszowe ks. prałata Edmunda Cisaka, wieloletniego Proboszcza Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha, Honorowego Obywatela Gminy Ozimek, Krajowego Kapelana Sybiraków.
  Więcej ...
 • 4 http://www.grodziec.eu/wies/wydarzenia/398-spotkanie-w-biblitece

  W niedzielne popołudnie, 5 lipca 2020r. grodziecka biblioteka była miejscem wyjątkowego spotkania. Miejscowa bibliotekarka Iwona Chętnicka jako organizator i gospodarz spotkania, wspierana przez tłumacza panią Magdalenę Lapshin z Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej, gościła w placówce panów Güntera Mally i Hansa Mally z Norymbergii, którzy przybyli, aby spotkać się z reprezentantami lokalnej społeczności: sołtysem - panem Zdzisławem Adamskim oraz prezesem Stowarzyszenia Nasz Grodziec - panią Heleną Gruszką i jej zastępcą - panem Janem Karpa.
  Więcej ...
 • 5 Lorem ipsum dolor...

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...
  Więcej ...

Ferie zimowe

Ponad 30 dzieci z Grodźca wzięło udział w organizowanych przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec feriach zimowych. Zajęcia odbywały się od 21 do 25 lutego 2011r. w godz. 9.00-14.00. Prowadziły je Irena Karpa, Katarzyna Wąsik i Anna Pastuch.

Poniedziałek uczestnicy spędzili w Grodźcu biorąc udział w zabawach w Kuźni oraz w różnorakich zawodach sportowych w sali gimnastycznej PSP. We wtorek wszyscy udali się do Domu Kultury w Ozimku, gdzie mogli obejrzeć film pt. Ryś i spółka, natomiast w środę dzięki uprzejmości właścicieli kręgielni Relax (http://www.e-undernet.nazwa.pl/relax/) dzieci spędziły dwie godziny w Myśłinie, grając w kręgle oraz w inne gry dostępne na terenie obiektu. Następnego dnia odbył się bal karnawałowy, na bal przybyli m. in. Zorro, lekarka, kilka księżniczek i dwaj policjanci. Zabawa najpierw odbywała się w sali gimnastycznej PSP, a później przeniosła się  do Kuźni. W ostatni dzień ferii dzieci pojechały do Olesna na basen. Oprócz pływania można było skorzystać ze 106 metrowej zjeżdżalni z efektami świetlnymi i dźwiękowymi oraz z jacuzzi.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc właścicielom kręgielni Relax w Myślinie, pani Barbarze Katolik - dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Dorocie Kowalczyk - dyrektor Gminnego Zakładu Oświaty oraz pani Helenie Gruszce - dyrektor Domu Kultury w Ozimku.

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2021 Nasz Grodziec