Ferie zimowe

Ponad 30 dzieci z Grodźca wzięło udział w organizowanych przez Stowarzyszenie Nasz Grodziec feriach zimowych. Zajęcia odbywały się od 21 do 25 lutego 2011r. w godz. 9.00-14.00. Prowadziły je Irena Karpa, Katarzyna Wąsik i Anna Pastuch.

Poniedziałek uczestnicy spędzili w Grodźcu biorąc udział w zabawach w Kuźni oraz w różnorakich zawodach sportowych w sali gimnastycznej PSP. We wtorek wszyscy udali się do Domu Kultury w Ozimku, gdzie mogli obejrzeć film pt. Ryś i spółka, natomiast w środę dzięki uprzejmości właścicieli kręgielni Relax (http://www.e-undernet.nazwa.pl/relax/) dzieci spędziły dwie godziny w Myśłinie, grając w kręgle oraz w inne gry dostępne na terenie obiektu. Następnego dnia odbył się bal karnawałowy, na bal przybyli m. in. Zorro, lekarka, kilka księżniczek i dwaj policjanci. Zabawa najpierw odbywała się w sali gimnastycznej PSP, a później przeniosła się  do Kuźni. W ostatni dzień ferii dzieci pojechały do Olesna na basen. Oprócz pływania można było skorzystać ze 106 metrowej zjeżdżalni z efektami świetlnymi i dźwiękowymi oraz z jacuzzi.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc właścicielom kręgielni Relax w Myślinie, pani Barbarze Katolik - dyrektor Ośrodka Integracji i Pomocy Społecznej, pani Dorocie Kowalczyk - dyrektor Gminnego Zakładu Oświaty oraz pani Helenie Gruszce - dyrektor Domu Kultury w Ozimku.