Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 11 Listopada

  Po raz 102 dzień 11 listopada obchodzony jest w Polsce jako Święto Niepodległości. Ten dzień szczególny zawsze był radosny towarzyszyły mu huczne imprezy, defilady, śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, biegaliśmy w różnych biegach, uczestniczyliśmy w koncertach i wielu innych wydarzeniach, słowem było podniośle, doniośle i uroczyście.
  Więcej ...
 • 2 Rajd

  Od dawna wiadomo było, że w tym roku Sekcja Rowerowa Cyklista, działająca przy Stowarzyszeniu Nasz Grodziec, będzie jeździć po Polesiu, rozpoczynając rajd w Brześciu na Białorusi, a kończąc w Lubomlu na Ukrainie. Wszystko było przygotowane, lecz koronawirus pokrzyżował plany. Wydawało się nawet, że zorganizowanie jakiegokolwiek rajdu nie będzie możliwe. A jednak się udało, naprędce wyznaczona trasa na Podlasiu spodobała się członkom sekcji rowerowej.
  Więcej ...
 • 3 http://www.grodziec.eu/parafia/wydarzenia/400-jubileusz

  W niedzielę, 23 sierpnia 2020r. w kościele parafialnym w Grodźcu odbyły się uroczystości jubileuszowe ks. prałata Edmunda Cisaka, wieloletniego Proboszcza Parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha, Honorowego Obywatela Gminy Ozimek, Krajowego Kapelana Sybiraków.
  Więcej ...
 • 4 http://www.grodziec.eu/wies/wydarzenia/398-spotkanie-w-biblitece

  W niedzielne popołudnie, 5 lipca 2020r. grodziecka biblioteka była miejscem wyjątkowego spotkania. Miejscowa bibliotekarka Iwona Chętnicka jako organizator i gospodarz spotkania, wspierana przez tłumacza panią Magdalenę Lapshin z Centrum Badań Mniejszości Niemieckiej, gościła w placówce panów Güntera Mally i Hansa Mally z Norymbergii, którzy przybyli, aby spotkać się z reprezentantami lokalnej społeczności: sołtysem - panem Zdzisławem Adamskim oraz prezesem Stowarzyszenia Nasz Grodziec - panią Heleną Gruszką i jej zastępcą - panem Janem Karpa.
  Więcej ...
 • 5 Lorem ipsum dolor...

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...
  Więcej ...

VII Walne Zgromadzenie

28 marca w Kuźni odbyło się VII Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia „Nasz Grodziec”. W tym roku było to zebranie sprawozdawczo-wyborcze, bowiem w 2012 r. skończyła się czteroletnia kadencja dotychczasowych władz.

Zgromadzeni członkowie i sympatycy stowarzyszenia wysłuchali sprawozdania merytorycznego i finansowego za 2011 r., przedstawionego przez władze organizacji. Następnie przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Ryszard Olearczyk przedstawił ujęte w sprawozdanie wyniki kontroli prac Zarządu. Na koniec wystąpienia wnioskował o udzielenie Zarządowi absolutorium. Zebrani poparli wniosek w głosowaniu jawnym. Po przedstawieniu sprawozdań odbyły się wybory nowych władz. Na kolejną czteroletnią kadencję wybrano cały ustępujący Zarząd. I tak, Anna Kasperska będzie członkiem Zarządu, Katarzyna Wrzeciono-Marcinków będzie pełnić funkcję sekretarza, skarbnikiem będzie Katarzyna Pastuch, zastępcą prezesa - Jan Karpa, natomiast prezesem został wybrany Krzysztof Kleszcz. Po wyborach Zarządu odbyły się wybory Komisji Rewizyjnej. Przewodniczącym został wybrany Ryszard Olearczyk, zastępcą przewodniczącego - Zdzisław Adamski, zaś członkiem KR - Alicja Bogusz. Po przeprowadzonych wyborach najpierw odbyły się głosowania nad odpowiednimi, zatwierdzającymi wybory,   uchwałami, a następnie dyskutowano o przyszłych pracach stowarzyszenia. Ustalono, że stowarzyszenie będzie kontynuować dotychczasowe działania, starając się rozszerzyć program działań tak, by również młodzież mogła znaleźć propozycje dla siebie. Po dyskusji zebranie zamknięto.

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright 2021 Nasz Grodziec