Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 2 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 3 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...
 • 4 Kulinarne dziedzictwo

  W niedzielne popołudnie siedziba Stowarzyszenia „Nasz Grodziec”, popularna „Kuźnia” wypełniła się „po brzegi” mieszkańcami Grodźca i zaproszonymi gośćmi. Okazją do spotkania była promocja II uzupełnionego wydania „Kuchni mojej babci.
  Więcej ...
 • 5 Drugi rajd

  Podobnie jak dwa lata temu, znowu przed rajdem w Rumunii pojechaliśmy do Lądka-Zdroju, by spróbować swoich sił w terenie górzystym. 25 czerwca w piątek wieczorem zameldowaliśmy się w hotelu, a następnego dnia rano ruszyliśmy w trasę. Nie było łatwo.
  Więcej ...
9.10.2021 w grodzieckiej „Kuźni” miało miejsce spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” (reprezentowanego przez Helenę Gruszkę- prezes stowarzyszenia, Krzysztofa Kleszcza- wieloletniego prezesa stowarzyszenia, radnego miejskiego, członka stowarzyszenia oraz Łucję Furman i Tomasza Furmana- członków stowarzyszenia) z przedstawicielami Stowarzyszenia Odnowy Wsi Piotrówka (reprezentowanego przez Barbarę Styś- prezes stowarzyszenia, sołtys wsi Piotrówka oraz Barbarę Prokopiak- dyrektor szkoły w Piotrówce). Spotkanie to było okazją do wymiany doświadczeń i praktyk z zakresu działalności obu stowarzyszeń. Podkreślano chęć kultywowania i upowszechniania kultury kresowej oraz pielęgnowania tradycji Kresowian. Rozmawiano o rodowodach i powiązaniach obu miejscowości. Spotkanie zaowocowało podpisaniem porozumienia o współpracy.
Jak się okazało, jest bardzo dużo przestrzeni do wspólnego działania.

Copyright 2021 Nasz Grodziec