Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

Za nami kolejna edycja Mistrzostw Grodźca w Turnieju Tenisa Stołowego’ 2021...

Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”. W wyniku sportowych zmagań zwycięzcami tegorocznych Mistrzostw Grodźca w Tenisie Stołowym zostali: Sławomir Nykiel (I m-sce), Piotr Masłowski (II m-sce), Andrzej Stawczyk (III m-sce), Mateusz Soszka (IV m-sce).

Uczestnicy Turnieju otrzymali dyplomy a zwycięzcy atrakcyjne nagrody i dyplomy, które zostały wręczone przez prezesa Stowarzyszenia Helenę Gruszka, Zdzisława Adamskiego i Romana Sitnika. Oprawa plastyczna i nadzór nad przebiegiem imprezy była dziełem Łucji Furman. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach zadania publicznego „Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych”.

            Zarząd Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” składa serdeczne podziękowania pani Dyrektor Dorocie Mrozek oraz pracownikom PSP w Grodźcu za wieloletnią pomoc i wsparcie w działalności Stowarzyszenia na rzecz lokalnej społeczności.

Autor zdjęć: Łucja Furman

Copyright 2022 Nasz Grodziec