Za nami kolejna edycja Mistrzostw Grodźca w Turnieju Tenisa Stołowego’ 2021...

Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”. W wyniku sportowych zmagań zwycięzcami tegorocznych Mistrzostw Grodźca w Tenisie Stołowym zostali: Sławomir Nykiel (I m-sce), Piotr Masłowski (II m-sce), Andrzej Stawczyk (III m-sce), Mateusz Soszka (IV m-sce).

Uczestnicy Turnieju otrzymali dyplomy a zwycięzcy atrakcyjne nagrody i dyplomy, które zostały wręczone przez prezesa Stowarzyszenia Helenę Gruszka, Zdzisława Adamskiego i Romana Sitnika. Oprawa plastyczna i nadzór nad przebiegiem imprezy była dziełem Łucji Furman. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach zadania publicznego „Upowszechnianie kultury fizycznej poprzez organizację zajęć sportowo-rekreacyjnych”.

            Zarząd Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” składa serdeczne podziękowania pani Dyrektor Dorocie Mrozek oraz pracownikom PSP w Grodźcu za wieloletnią pomoc i wsparcie w działalności Stowarzyszenia na rzecz lokalnej społeczności.

Autor zdjęć: Łucja Furman