Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

W sobotę 11.06 odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Zawody te już po raz dziewiąty organizowało Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”. Jak w przypadku wcześniejszych edycji - w tym razem miłośnicy ping-ponga również nie zawiedli. W Przyjaznej i pełnej sportowej rywalizacji atmosferze uczestnicy walczyli o zwycięstwo.

W tegorocznym turnieju kolejne miejsca zdobyli:      

                                   I miejsce - Mateusz Cichoń

                                   II miejsce - Mariusz Cisiński

                                   III miejsce - Mateusz Soszka

Wszystkim zawodnikom szczerze gratulujemy.

Sędziowania w tegorocznych rozgrywkach podjęli się Ryszard Olearczyk i Tomasz Furman- dziękujemy za zaangażowanie.

Za wszelką okazaną pomoc formalną i techniczną w organizacji zawodów dziękujemy Helenie Gruszce oraz Józefowi Krysie.

Szczególne podziękowanie za pomoc i wsparcie kierujemy do pani Doroty Mrozek - Dyrektor PSP w Grodźcu oraz Gminie Ozimek.

Zadanie pn. „propagowanie aktywności ruchowej” jest współfinansowane ze środków budżetu Gminy Ozimek w ramach otwartego konkursu ofert w 2022 roku.

Zarząd Stowarzyszenia „Nasz Grodziec”

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895