Stowarzyszenie Nasz Grodziec
...................................................
email:admin.grodziec@gmail.com

Nasz Grodziec

Stowarzyszenie

 • 1 Przekaż nam 1%

  Jak co roku całość środków z 1% przeznaczana jest na inicjatywy na rzecz wsi i mieszkańców.
  Więcej ...
 • 2 Wizyta Św. Mikołaja

  05.12.2021 na zaproszenie Sołtysa Grodźca, Rady sołeckiej i Stowarzyszenia "Nasz Grodziec" do Świetlicy Wiejskiej „Pawilon” przybył długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zawitał do naszej miejscowości w przeddzień swoich imienin. Swą wizytą sprawił naszym najmłodszym mieszkańcom radość i wręczył słodkie upominki. Jako, że w Grodźcu mieszka wiele grzecznych dzieci, to i słodkości było bez liku!!!
  Więcej ...
 • 3 Rajd w Święto Niepodległości

  11 listopada, w dniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości członkowie grupy „Cyklista” działającej w ramach Stowarzyszenia „Nasz Grodziec” uczestniczyli w bardzo ciekawym wydarzeniu.
  Więcej ...
 • 4 Konkurs plastyczny

  We wtorek 02.11.2021 w grodzieckiej Kuźni zaprezentowano pokonkursową wystawę prac plastycznych. Konkurs plastyczny pt. „Mój Grodziec w barwach jesieni” został zorganizowany w okresie od 11 do 24 października przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec” we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Grodźcu.
  Więcej ...
 • 5 Tenis

  Po dwu latach przerwy spowodowanej pandemią, w sobotę, 23 października br. w sali gimnastycznej PSP w Grodźcu odbyły się zawody sportowe kolejnej VIII edycji Turniej Tenisa Stołowego zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”.
  Więcej ...

W sobotę 4 listopada na sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grodźcu odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Zgłosiło się 11 zawodników.Rozgrywki początkowo toczyły się jednocześnie na dwóch stołach w grupach.
W każdej grupie wyłoniono dwóch liderów i to oni walczyli między sobą o miejsca na podium. Rywalizacji towarzyszyły sportowa rywalizacja i niemałe emocje. Sędziami zawodów byli Ryszard Olearczyk i Sławomir Supel.

Głównym organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Nasz Grodziec”, które od lat we współpracy z Sołtysem Zdzisławem Adamskim i Radą Sołecką organizują turnieje tenisa stołowego. Tegoroczna edycja została objęta patronatem Burmistrza Ozimka Mirosława Wieszołka. Włodarza gminy podczas zawodów reprezentował Zastępca Burmistrza Ozimka Andrzej Brzezina, który czynnie wziął udział w rywalizacji turniejowej. Zwycięzcą turnieju został Zbigniew Gruszka, drugie miejsce zajął Andrzej Brzezina, trzecie miejsce zajął Marek Derda, tuż za podium znalazł się Mateusz Cichoń.

Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania do Dyrektor ZespołuSzkolno-Przedszkolnego Doroty Mrozek za niezawodną współpracę, Józefa Krysy za wsparcie techniczne i każdego, kto pomógł w organizacji wydarzenia.

 

JOGA - zadbaj o zdrowie w formie relaksu - serdecznie zapraszamy - tel. 784614895